Burası doğru yer

Hava Yolu Taşımacılığı

MSK GLOBAL’DE

HAVALI TAŞIMACILIK


Hava taşımacılık çözümlerinde yeni rotalarda konsolidasyon hizmet ağını her geçen gün daha da genişleterek, standart transit süreli hizmetin ötesine geçiyoruz; farklı havayolu alternatifleriyle ekspres hizmetler sunuyoruz.


Türkiye havalimanlarından dünyanın her noktasına çıkış yapabiliyoruz. İhtiyaç duyulan hızda yine dünyanın her yerinden Türkiye’ye en optimal çözümlerimizle talepleri karşılıyoruz. IATA belgesi acentelerimiz ile IATA ile ICAO yönetmelikleri kapsamında tüm havayolu şirketleri ile tüm ülkelere hava taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası havayolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak hava nakliye hizmeti sunuyoruz.

MSK Global Lojistik zamanında ve doğru taşımacılığın ön plana geçtiği hava taşımalarında özellikle dünya üzerinde stratejik önem oluşturan merkezlerde üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimizle birlikte hava taşımalarında da müşteri memnuniyetimiz en üst seviyededir.


truck-vignette-gray.png

MSK GLOBAL

Daha fazla hizmet


Güven

MSK Global Ticarette -Güven- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin Güveni ile Sektörümüzde etkin rol oynuyoruz.

Zamanlama

MSK Global Ticarette -Zamanlama- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin istediği zamanda hizmet verebilecekse işlerine talip olmaktadır.

Uygun Fiyat

MSK Global Ticarette -Uygun Fiyat- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimize Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat vermek için çalışmaktadır.


Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp/Telegram hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

MSK GLOBAL

GÜVENLİ HİZMET

Twitter


Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/cargo.php on line 3623

Instagram Galerisi

İletişim

E-Mail

lojistik@msk-global.com.tr
info@mskturkey.net

Santral

+90 850 550 25 06

Mobil/Whatsapp

+90 552 345 2506 / +90 533 692 19 90
Yandex.Metrica