Burası doğru yer

Karayolu Taşımacılığı

MSK GLOBAL’DE

SAĞLAM TAŞIMACILIK


Lojistikte %100 müşteri memnuniyetini anlayışımızla kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunmak için çalışıyoruz.


Karayolu Taşımacılığında tedarik edebildiğimiz binlerce araç filomuzla firmaların kendi depolarından veya anlaşmalı depolarımızdan yurt dışına adres teslim Komple ve Parsiyel hizmet veriyoruz.

Tedarik Zincirimiz içinde en iyi ve gelişmiş araç markalarından oluşan farklı nitelikteki Tırlar (tenteli/askılı/frigo) ve Express teslim için Minivan araçları ile Karayolu ile gidilen tüm ülkelere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Türkiye ile Teslim ülkesi arasındaki en kısa sürede teslimi sağlayan güzergâhı ana rotamız olarak belirleyerek, Normal Zamanlı ve Expr​ess seçenekleri ile müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiyoruz.

MSK GLOBAL Lojistik; Karayolu, Denizyolu, Havayolu, Demiryolu Taşımacılığı, Express Kargo, Transit yük hizmetleri ve Proje Kargo Taşımacılığı gibi lojistik sektöründe verdiği tüm servislerle müşterilerine etkin çözümler sunmakta ve sektöre yenilikler katarak fark oluşturmaktadır.


truck-vignette-gray.png

MSK GLOBAL

Daha fazla hizmet


Güven

MSK Global Ticarette -Güven- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin Güveni ile Sektörümüzde etkin rol oynuyoruz.

Zamanlama

MSK Global Ticarette -Zamanlama- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin istediği zamanda hizmet verebilecekse işlerine talip olmaktadır.

Uygun Fiyat

MSK Global Ticarette -Uygun Fiyat- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimize Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat vermek için çalışmaktadır.


Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp/Telegram hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

MSK GLOBAL

GÜVENLİ HİZMET

Twitter


Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/cargo.php on line 3623

Instagram Galerisi

İletişim

E-Mail

lojistik@msk-global.com.tr
info@mskturkey.net

Santral

+90 850 550 25 06

Mobil/Whatsapp

+90 552 345 2506 / +90 533 692 19 90
Yandex.Metrica