Burası doğru yer

Dış Ticaret

MSK GLOBAL’DE

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK


Dünyaya Açılan pencereniz MSK GLOBAL her zaman yanınızda ve hizmetinize hazırdır.


Firmamız DIŞ TİCARET kapsamına giren hizmetleri de vermektedir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde bağlantılarımız ile Türk mallarını dünyaya tanıtıp ve satış yapmaktayız.

MSK GLOBAL DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ devamlılığı olan ihracatlar yaparak ülkemizin 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Yerli üreticilerimizin ürünlerini Dünya piyasalarında hak ettiği yere çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Pazarlama hizmetlerimiz neticesinde birçok firmanın ilk ihracat deneyimini bizimle yaşayarak ürünleri yurt dışına sevk etmiş oldu.

Ayrıca; Türkiye’ de olmayan bazı ürünleri de yurt dışı piyasalardan temin etmekteyiz.


truck-vignette-gray.png

MSK GLOBAL

Daha fazla hizmet


Güven

MSK Global Ticarette -Güven- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin Güveni ile Sektörümüzde etkin rol oynuyoruz.

Zamanlama

MSK Global Ticarette -Zamanlama- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin istediği zamanda hizmet verebilecekse işlerine talip olmaktadır.

Uygun Fiyat

MSK Global Ticarette -Uygun Fiyat- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimize Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat vermek için çalışmaktadır.


Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp/Telegram hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

MSK GLOBAL

GÜVENLİ HİZMET

Twitter


Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/cargo.php on line 3623

Instagram Galerisi

İletişim

E-Mail

lojistik@msk-global.com.tr
info@mskturkey.net

Santral

+90 850 550 25 06

Mobil/Whatsapp

+90 552 345 2506 / +90 533 692 19 90
Yandex.Metrica