Burası doğru yer

Deniz Yolu Taşımacılığı

MSK GLOBAL’DE

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI (KONTEYNER VE AÇIK YÜK)


Dünya ticaretinde taşımaların yaklaşık % 70’i denizyolu ile yapılıyor. MSK Global Lojistik olarak denizyolu taşımacılığında da iddialıyız.


Başta Uzak Doğu, Amerika, Afrika ve Avrupa olmak üzere gibi dünyanın en önemli liman ve ticaret şehirlerinde kurulan organizasyon ağı ile deneyimli Acenteler ile birlikte müşterilerimize geniş hizmet yelpazesinde maliyet odaklı çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin transit süre ihtiyaçlarına göre, alternatif rota ve armatör opsiyonlarla butik hizmet veriyoruz.


truck-vignette-gray.png

MSK GLOBAL

Daha fazla hizmet


Güven

MSK Global Ticarette -Güven- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin Güveni ile Sektörümüzde etkin rol oynuyoruz.

Zamanlama

MSK Global Ticarette -Zamanlama- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin istediği zamanda hizmet verebilecekse işlerine talip olmaktadır.

Uygun Fiyat

MSK Global Ticarette -Uygun Fiyat- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimize Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat vermek için çalışmaktadır.


Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp/Telegram hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

MSK GLOBAL

GÜVENLİ HİZMET

Twitter


Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/OAuth.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sinankilic/domains/msk-global.com.tr/public_html/wp-content/plugins/cargo/cargo.php on line 3623

Instagram Galerisi

İletişim

E-Mail

lojistik@msk-global.com.tr
info@mskturkey.net

Santral

+90 850 550 25 06

Mobil/Whatsapp

+90 552 345 2506 / +90 533 692 19 90
Yandex.Metrica